Articole
29-02-2016

The GOOD Company este un hub de consultanta ce integreaza marketing-ul si comunicarea pentru a dezvolta un mix mereu nou de solutii pentru advertiserii alaturi de care lucram si pentru publicul pe care ei si-l doresc alaturi. Prin afilierea celor doua domenii de expertiza dobandite de echipa de-a lungul timpului – PR management pentru agentii si Marketing management pentru companii – The GOOD Company a fost construita pe o pozitionare duala, sub deviza “GOOD things come in pairs”.

 

Care sunt produsele sau serviciile pe care le ofera?

 

Nu suntem si nu vrem sa devenim „o alta agentie”: sunt un partener pentru fiecare din clientii nostri si ne dorim sa ramanem, din punctul lor de vedere, nu un prestator de servicii, ci o resursa implicata, apropiata de nevoile de business, un „outsource” de relatii publice si marketing, care dezvolta proiecte eficiente, cu rezultate vizibile.

Avem resursele si competenta de a gestiona orice proiect de comunicare, de la nivelul obiectivelor, strategiei, tacticilor, pana la cel a implementarii efective, monitorizarii si evaluarii ulterioare.

 

Care sunt clientii companiei?

 

De-a lungul timpului, The GOOD Company a realizat proiecte de pozitionare strategica, comunicare de brand de companie si produs, campanii integrate on- si offline, comunicare digitala, branding in-store, promotii si activari pentru companii locale si multinationale din domeniile IT&C, consumer electronics, food, auto, materiale pentru constructii, produse si servicii pentru femei etc.

 

Certificari

 

Echipa The GOOD Company a obtinut certificari si premii ce ne-au permis abordarea domeniilor marketing si PR sub o perspectiva integrata:

Search Engine Marketing (Google Adwords & Analytics)

Social media (Facebook)

Strategie de marketing (London Business School)

La care se adauga multiple PR awards in perioada 2008 – 2014 si un loc 3 pentru echipa noastra in cadrul Webstock 2015 pentru campania Canon – Stiu o poveste.

 

Cariere

Ii asteptam cu drag pe cei care doresc sa se alature echipei noastre la adresa de email hello@thegoodcompany.ro

 

***

Nume companie: The GOOD Company

Domeniu activitate: Comunicare integrata (marketing & PR)

Managing Partners: Delia Margarit, Ana Stanel

Articole din aceasi categorie

Copyright: Femei in Afaceri 2019 | Termeni si conditii | Realizat de Concept24